Projekty

V portfóliu Proxenty sa aktuálne nachádza jedenásť projektov v rôznom štádiu realizácie. Ich celková trhová hodnota presahuje 280 miliónov eur.

Projekty  vedú skúsení projektoví manažéri. Práve v rámci projektov dáva Proxenta nepriamo prácu najväčšiemu počtu ľudí. Ich počet sa hýbe okolo tisícky.

Pri budovaní projektového portfólia uplatňujeme zásady diverzifikácie a finančné prostriedky alokujeme do viacerých projektov v rôznych sektoroch a lokalitách.

 


Developerské projekty
Pri výbere developerských projektov je našou prioritou lokalita. Doteraz sme sa orientovali hlavne na Bratislavu a Nitru, pričom ťažisko svojich aktivít smerujeme do centier týchto miest. V rámci developerských projektov, ktoré sa už ukončili alebo sa práve realizujú, prinášame na Slovensko okrem administratívnych a obchodných priestorov aj viac ako 1000 bytov. V budúcnosti chceme v prípade priaznivého vývoja realitného trhu tento počet navyšovať a v developerských aktivitách pokračovať aj ďalšími projektmi.


Asset Management
V roku 2017 sme začali do svojho portfólia systematicky zaraďovať aj lukratívne projekty produkujúce pravidelný výnos, akými sú nákupné centrá, administratívne budovy alebo priemyselné parky. Pri tejto aktivite sa nebudeme obmedzovať len na slovenský trh, naopak, vidíme tu príležitosť na ďalšiu diverzifikáciu portfólia z hľadiska lokality.


Potravinárska výroba
Budujeme vlastné výrobné podniky v oblasti potravinárstva, pričom ťažíme z vysokej odbornosti svojho potravinárskeho tímu. Prioritami sú pre nás kvalitná technológia, orientácia na vedu a výskum a v neposlednom rade výber správnych lokalít na rozbehnutie potravinárskej výroby.


________________


Hľadáte výhodné zhodnotenie vašich financií, alebo ste skúsený investor
a rozmýšľate nad rozšírením portfólia?

Ste na správnom mieste.

Zadajte telefónne číslo a budeme vás obratom kontaktovať.