Vila Biela

V poradí tretí rezidenčný projekt v tejto lokalite s najlukratívnejšou polohou priamo na ulici Banskobystrická s výhľadom na Prezidentskú záhradu.

Lepšiu adresu v Bratislave by ste hľadali naozaj ťažko. V tichej uličke, len pár metrov od Prezidentského paláca, s nádherným výhľadom a vynikajúcou dostupnosťou sa na rovnomennej ulici pripravuje projekt s pracovným názvom “Banskobystrická”. V týchto dňoch už jeho podoba nadobúda veľmi jasné kontúry.

Tím architektov a dizajnérov pracuje na tom, aby potenciál, ktoré toto výnimočné miesto ponúka, bol využitý na maximum a aby bývanie, ktoré tu vyrastie, poskytovalo viac, ako všetky doterajšie štandardy, na ktoré sú Bratislavčania zvyknutí. 

Ako prvý Vám dnes predstavíme nový názov projektu. 

Biela. Vila Biela. 

Jednoduché, no vynikajúco vystihujúce koncept, ktorý tvoríme. Obe tieto, na prvé počutie jednoduché slovíčka, majú oveľa hlbší význam, veľmi úzko prepojený s charakterom stavby. To zahŕňa aj zadanie, podľa ktorého dizajnéri pripravujú logo a celkovú vizuálnu identitu. Prezradíme, že bude vychádzať z heraldiky pretavenej do modernej formy, no tradičného využitia. Už sa nevieme dočkať, kedy Vám budeme môcť predstaviť celý koncept. Sme presvedčení, že budete nadšení!

Vizualizácia je čisto ilustračná a nemusí predstavovať finálnu podobu projektu tak, ako bude schválený a realizovaný.

Typ projektu: Výstavba bytov

Lokalita: Bratislava I.

Stav: Prebiehajúci projekt

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac