Vila Biela

V poradí tretí rezidenčný projekt v tejto lokalite s najlukratívnejšou polohou priamo na ulici Banskobystrická s výhľadom na Prezidentskú záhradu.

Lepšiu adresu v Bratislave by ste hľadali naozaj ťažko. Bytový dom Vila Biela je navrhnutý ako komorný rezidenčný projekt, ktorý vytvára elegantný dojem v blízkosti Prezidentskej záhrady.

Tím architektov a dizajnérov pracuje na tom, aby potenciál, ktoré toto výnimočné miesto ponúka, bol využitý na maximum a aby bývanie, ktoré tu vyrastie, poskytovalo viac, ako všetky doterajšie štandardy, na ktoré sú Bratislavčania zvyknutí. Budova má šesť nadzemných podlaží, a dve najvyššie poschodia odstúpené. Podzemná garáž, ktorú so všetkými bytmi spája okrem schodiska aj výťah, bude prístupná priamo z ulice.

Biela. Vila Biela. 

Jednoduché, no vynikajúco vystihujúce koncept, ktorý tvoríme. Obe tieto, na prvé počutie jednoduché slovíčka, majú oveľa hlbší význam, veľmi úzko prepojený s charakterom stavby. To zahŕňa aj zadanie, podľa ktorého dizajnéri pripravujú logo a celkovú vizuálnu identitu. Prezradíme, že bude vychádzať z heraldiky pretavenej do modernej formy, no tradičného využitia. Koncept celej stavby zahŕňa aj priestory pre obchod a služby. Je to naozaj jedinečný projekt, ďalšia naša “srdcovka”.

Typ projektu: Výstavba bytov

Lokalita: Bratislava I.

Stav: Prebiehajúci projekt

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac