Tábáň má právoplatné stavebné povolenie

Nadštandardné bývanie v centre Nitry
Polyfunkčná budova so siedmimi nadzemnými a dvomi podzemnými podlažiami vyrastie v absolútnom centre Nitry, na mieste s rovnomenným názvom „Tabáň“. Prinesie 243 dvoj až štvorizbových bytov a apartmánov s obytnou plochou od 45 m2 až 106 m2. V projekte sa bude nachádzať aj pätnásť mezonetových bytov s obytnou plochou od 95 m2 do 129 m2. Takmer všetky byty a apartmány disponujú tiež lodžiou alebo terasou s výmerou od 8 m2 až po veľkolepých 87 ms krásnym výhľadom na Nitru. Ku každému bytu prislúcha navyše pivničná kobka.

Polyfunkčný objekt prinesie aj 1 800 m2 kancelárskych a obchodných priestorov. Parkovanie bude riešené v podzemnej garáži. Na dvoch podzemných podlažiach vznikne spolu 483 parkovacích miest.

Nový web
Projekt Tabáň nedávno spustil aj novú webstránku. Každý, kto sa o projekt zaujíma, už na adrese www.rezidenciataban.sk nájde odpovede na svoje otázky. Pribudli aj doteraz nepublikované informácie o štandardnom prevedení a vizualizácie interiéru bytov.

Predajné miesto
Súčasne so spustením webstránky otvorila Proxenta aj predajné miesto projektu Tabáň.

Showroom sa nachádza v areáli Piaristického kláštora, na ulici Palánok v centre Nitry a je otvorený každý pracovný deň od 11:00 do 18:00. Vstup do showroomu je zo zadnej strany kláštora z ulice Palánok. V prípade záujmu je možné dohodnúť si aj individuálny termín stretnutia mimo otváracích hodín prostredníctvom emailu predaj@rezidenciataban.sk  alebo telefónneho čísla + 421 917 55 66 04.

Na výber dva štandardy
Kupujúci majú možnosť kúpy bytu alebo apartmánu v prevedení „štandard“, pričom si môžu vybrať z dvoch nadčasových farebných variant. Štandard zahŕňa interiérové dvere s obložkovými zárubňami, laminátové podlahy v obytných miestnostiach a keramický obklad so sanitou v kúpeľni a wc. Tí, ktorých štandardné prevedenie neosloví, majú možnosť kúpy aj v prevedení „holopriestor“, čo im umožní zariadiť si bývanie presne podľa svojich predstáv.

Ponuka uvádzacích cien je časovo limitovaná
Dopyt po bývaní v rezidencii Tabáň je vysoký, niekoľko desiatok bytov a apartmánov je už rezervovaných alebo predaných. Záujemcovia o bývanie  môžu aj naďalej využiť špeciálne uvádzacie ceny a rezervovať si svoje nové bývanie za najvýhodnejších podmienok. Kompletná ponuka voľných bytov a apartmánov je dostupná na oficiálnej stránke projektu www.rezidenciataban.sk.

O developerovi
Developerom projektu je slovenská investičná skupina Proxenta, ktorá už v minulosti v Nitre úspešne zrealizovala rezidenčný projekt Dúhové bývanie. Aktívna je však najmä v Bratislave, kde momentálne realizuje dva projekty – POXENTA Residence na Račianskom mýte a Kesselbauer na Námestí 1. mája, v tesnej blízkosti už skolaudovaného projektu Weinhauer.

Ďalšie informácie o Proxente: 
www.proxenta.sk, FB stránka investičnej skupiny

Vizualizácie projektu:
Vizualizácie projektu si môžete stiahnuť na oficiálnej stránke projektu:  www.rezidenciataban.sk

Slovenská investičná skupina Proxenta pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2009. Portfólio jej investičných projektov zahŕňa developerské projekty v Bratislave a v Nitre, pričom ťažisko týchto investičných aktivít smeruje do lukratívnych lokalít v samotných centrách týchto miest. Ďalšími projektmi v portfóliu Proxenty sú potravinárska výroba v Galante, projekty nájomného bývania realizované v spolupráci s komunálnymi partnermi a dlhodobé investície do perspektívnych nájomných realít. Súhrnná trhová hodnota projektov presahuje 120 miliónov eur. Aktuálne sa skupina konkrétnymi krokmi pripravuje na  rozšírenie svojich aktivít aj mimo Slovenska, respektíve mimo európskeho kontinentu. Na investičných aktivitách skupiny Proxenta majú možnosť podieľať sa aj retailoví investori, a to prodstredníctvom nákupu jej korporátnych zmeniek a dlhopisov s fixným výnosom od 5 do 6,6 % p. a., vyplácaným raz ročne, prípadne akcionárskym vstupom do niektorého z realizovaných projektov. Z tohto dôvodu do skupiny Proxenta patrí aj finančná inštitúcia PROXENTA Finance, o. c. p., a. s., ktorá na základe licencie vydanej Národnou bankou Slovenska vykonáva činnosť obchodníka s cennými papiermi.

Renata Domčeková, tel. 0917 55 66 04, email: renata.domcekova@proxenta.sk
Stiahnite si celú tlačovú správu v PDF: 2018_09_17_Tlacova sprava Tabáň stavebné povolenie

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!