Rezidencia Tabáň: Prvé parkovacie miesto k bytu za polovicu

Premýšľate nad novým bývaním alebo investíciou do výnimočného rezidenčného projektu? Investičná skupina PROXENTA finišuje výnimočný projekt Rezidencie Tabáň v srdci Nitry. Máme k dispozícii krásne byty pre tých, ktorí milujú výnimočné miesta s historickým príbehom, dostupnosťou  a nadštandardným pohodlím. Na predaj sú posledné byty pred kolaudáciou, ako bonus získate prvé parkovacie miesto za polovicu.

V čom tkvie výnimočnosť nášho nitrianskeho rezidenčného projektu?

 1. Bývanie pre znalcov hodnoty

Rezidenciu Tabáň sme citlivo zasadili do srdca mesta. Umiestnili sme ju do centrálnej mestskej zóny, kde ju vymedzujú ulice Štúrova, Piaristická a Palánok. Bývanie v rezidencii je ideálne pre jednotlivca, mladé rodiny aj pre rodiny s viacerými deťmi. Vzhľadom na lukratívnu polohu v centre mesta ju hodnotíme ako mimoriadne vhodnú aj pre investorov.

 1. Miesto, kde máte mesto na dlani

Z vašej novej adresy sa do piatich minút chôdze dostanete všade, kam je to pre vás potrebné. V neďalekom susedstve je materská škola, základná škola, stredná obchodná škola aj gymnázium, reštaurácie, obchody, kláštorný komplex piaristov s kostolom sv. Ladislava, budova okresného a krajského súdu aj Mestská tržnica. V okruhu do 1.5 kilometra sa nachádza nemocnica, zimný štadión, kúpalisko, mestský park, v blízkosti je železničná aj autobusová stanica.

 1. Zelená oáza v srdci mesta

Átriový rezidenčný komplex umožnil našim architektom špeciálne citlivo navrhnúť vnútorné nádvorie. Na celkovej ploche átria s rozlohou 2 500 m2  budete mať k dispozícii zelenú oázu plnú oddychových zón, stromov a živej zelene,  v ktorej môžete čerpať pokoj, inšpiráciu či stíšenie od mesta.

 1. Obytný exteriér

Vieme, že zelené átrium z nádvoria by ste si radi preniesli aj do svojho vlastného bývania. Byty sme preto navrhli tak, aby každý ponúkol svojim obyvateľom obývateľný exteriér. Súčasťou každého bytu sú pohodlné lodžie alebo priestranné terasy. Vo svojom vlastnom exteriéri si tak môžete vytvoriť svoju ďalšiu, vlastnú, zelenú oázu.

 1. Adresa s historickým príbehom

Kopec oproti nitrianskemu súdu poznajú obyvatelia Nitry odjakživa pod názvom Tabáň. Aj v minulosti bola v tejto lokalite obytná štvrť. Celé stáročia tu ľudia obývali svoje príbytky, pracovali, stretávali sa. Spojnicou bola Hornotabánska ulica, ktorá viedla v tých časoch naprieč pozemkom. V Rezidencii Tabáň vám ju pripomenie špeciálne navrhnutý chodník vedúci cez vnútorné átrium.

 1. Bezpečné, kvalitné a pohodlné bývanie

Citlivo a prakticky navrhnuté dispozície bytov ponúkame v kvalitnom štandarde vrátane značkovej sanity, plastových okien s prerušeným tepelným mostom a trojsklami, predprípravou na klimatizáciu. Vstupy do rezidencie cez vchody z ulice a z podzemnej garáže sú monitorované kamerovým systémom.

 1. Podzemné garážové haly s videovrátnikom

Rezidencia má vlastné podzemné garážové parkovisko, ktoré tvoria dve garážové haly spolu so 403 parkovacími miestami. Vstup do objektu a garáží je cez videovrátnika. K bytu zakúpeného pred kolaudáciou získate prvé parkovacie miesto za polovicu.

 

Očarila vás myšlienka bývania v Rezidencii Tabáň? Sme tu pre vás v prípade akýchkoľvek otázok.

Ponuku voľných bytov v Rezidencii Tabáň nájdete tu».

Fotky z kontrolného dňa si môžete pozrieť v galérii.

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!