Aktuálna situácia na stavbe projektu Tabáň v Nitre

V súčasnej dobe prebieha realizácia železobetónových konštrukcií podzemných podlaží a to konkrétne prvého a druhého podzemného podlažia na stavebných objektoch obytných blokov D, E, F, A a tiež v administratívnej časti. Úspešne boli zrealizovane výkopové práce na stavebnej jame a jej zabezpečenie.

Projekt sa v Nitre teší veľkej obľube, nakoľko reagoval na urgentný dopyt po bývaní tohto charakteru, o čom svedčí aj rýchlosť predaja a pozitívna spätná väzba Nitranov. Poloha a charakter objektu ho predurčujú k tomu, aby sa stal novým stredom mesta.

Polyfunkčná budova so siedmimi nadzemnými a dvoma podzemnými podlažiami vyrastie v absolútnom centre a okrem bytov a apartmánov rôznych výmer a dispozičných riešení, ponúkne aj 1 800 metrov štvorcových kancelárskych a obchodných priestorov. Takmer všetky byty a apartmány majú lodžiu alebo terasu, ktorá môže mať až nadštandardných 87 štvorcov. Parkovanie bude riešené v podzemnej garáži, obyvatelia a návštevníci budú mať k dispozícii celkovo 403 parkovacích miest.

Viac informácií o projekte nájdete na stránke www.rezidenciataban.sk

Prehľad voľných bytov a apartmánov nájdete tu »

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!