Dlhopis PROXPER 7/26*

*od 7. najväčšieho rezidenčného developera na Slovensku


Nepripravujte sa na budúcnosť. Vytvorte si ju.


S dlhopisom PROXPER 7/26 investujete do projektov, ktoré si môžete reálne ohmatať. Okolo ktorých chodíte a vidíte ako rastú. Základom sú už zrealizované ako aj pripravované developerské projekty v Bratislave a Nitre. Takže svoje investície máte plne pod kontrolou. Zarobte aj vy na neutíchajúcej vlne rastúcich nehnuteľností.

 • fixný výnos 7 % ročne
 • minimálna investícia 7 000 eur
 • objem emisie: 7 miliónov eur

Starostlivosť o klienta:


 • Privátna starostlivosť – každý klient má prideleného brokera
 • Diskrétny majetkový účet
 • Vlastný obchodník s cennými papiermi – obchody nie sú realizované tretími stranami
 • Garančný fond investícií


Nechajte svoje peniaze zarábať.

Zanechajte nám vaše údaje a budeme vás obratom kontaktovať.


  Devlopera PROXENTA poznáte už od roku 2013. Sedem projektov v Bratislave a dva v Nitre prinášajú na Slovensko celkovo viac ako tisíc bytov. Do roku 2020 ich bolo skolaudovaných 518 a Proxenta sa tak stala 7. najväčším rezidenčným developerom na Slovensku*. Jej dosiaľ najväčší skolaudovaný projekt, Rezidencia Tabáň v Nitre, sa umiestnil na 6. mieste v rebríčku TOP 50 stavieb Slovenska, ktorý vyhlasuje prestížny magazín ASB. Projekt Tabáň je súčasne aj projektom, ktorý developerovi priniesol nomináciu na titul ASB Developer roka v segmente rezidencií.

  * Rebríček zostavil The Slovak Spectator


  Toto propagačné oznámenie má iba informatívny charakter a informácie v ňom nie sú investičným poradenstvom alebo osobným odporúčaním, nepredstavujú akúkoľvek ponuku uzavrieť zmluvu týkajúcu sa finančného nástroja a jeho účelom je poskytnúť investorom základné informácie. Účelom oznámenia nie je nahradiť prospekt alebo emisné podmienky. Investor má možnosť oboznámiť sa s prospektom alebo emisnými podmienkami na príslušných webových stránkach emitenta (www.proxenta.sk/proxenta-fundraising/) alebo v papierovej podobe v sídle emitenta. S investíciou do dlhových cenných papierov sú spojené rôzne riziká, najmä riziko insolventnosti emitenta (emitent môže byť dočasne alebo trvale neschopný splatiť dlžnú sumu).

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!