novostavby.sk: Bývanie v dosahu lesov Devínskej Kobyly prinesie Stockerka

Investičná skupina Proxenta pracuje na bratislavskom projekte, ktorý na rozdiel od väčšinovej časti jej developerského portfólia nevzniká priamo v centre. Stockerka má podporiť rozvoj na severozápade hlavného mesta, vyrastie v Devínskej Novej Vsi, kam prinesie bývanie a vybavenosť. Výstavba by mohla začať budúci rok, práve prebieha územné konanie.

Zeleň v dosahu

V rámci uvedenej mestskej časti bude nový súbor osadený na juhovýchodný okraj zastavaného územia, do blízkosti sídliska tvoriaceho veľký podiel existujúcej štruktúry. Jeho os tvorí Eisnerova ulica a práve na ňu sa neskôr pripojí i miesto realizácie, aktuálne s nekultivovanou zeleňou a možnými zvyškami po záhradkárskych objektoch. V priamom susedstve boli postavené predajne Lidl a Tesco, na charakter lokality však podstatne vplýva okolitá zeleň lesov Devínskej Kobyly.

Pokračovanie článku nájdete na novostavby.sk

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!