PROXENTA Offices: Reprezentatívne kancelárske priestory v Starom Meste

Premýšľate nad novými kancelárskymi priestormi ? Aké kritéria by malo spĺňať miesto na prácu, aby bolo v dokonalej harmónii s vašou predstavou?

Strategická poloha. Výborné napojenie na dopravné tepny. Reprezentatívne, moderné, nové priestory. Pohodlné parkovanie novej generácie. Flexibilita. Nonstop prístup do vašich kancelárií. Nepretržitá strážna služba. Bezpečie.

Zodpovedalo by to vašim predstavám? Pokiaľ áno, bude pre nás potešením ponúknuť vám status suseda v PROXENTA Office. Polyfunkčná budova je pre nás výnimočnou investíciou a srdcovou záležitosťou v oblasti našich developerských projektov. Budovu sme si vybrali ako centrálu a sídlo našej investičnej skupiny PROXENTA.

K dispozícii môžete mať kancelárske priestory „A-standard“ s energetickým certifikátom triedy „A“, čo vám umožní byť šetrní k životnému prostrediu a znížiť vaše prevádzkové náklady.

5 dôvodov, prečo môžu byť PROXENTA Office a Residence ideálnym miestom pre vás a vašu spoločnosť:

Strategická poloha v srdci Starého Mesta

PROXENTA Office a Residence má vynikajúcu centrálnu polohu. Je napojená na všetky významné dopravné tepny, čím uľahčuje prístup z rôznych smerov. Kompletná občianska vybavenosť vrátane dôležitých úradov v bezproblémovej dostupnosti výrazne zjednodušia váš pracovný život.

Pohodlné parkovanie novej generácie

Parkovanie bude pre vás a vašich klientov výnimočným zážitkom. Súčasťou PROXENTA Offices je parkovanie v podobe parkovacieho automatu. Vy alebo váš klient vojdete autom do parkovacej kóje, vystúpite, odídete. Systém zaparkuje vaše auto do parkovacieho boxu v podzemí sám. Pri odchode kartou privoláte auto, ktoré už bude pripravené v smere výjazdu. Na plynulú prevádzku automatického parkovacieho systému nepretržite dohliada servisná služba. Je 24 hodín napojená na riadiaci systém s možnosťou vzdialeného ovládania.

Non-stop prístup do kancelárií

Pracujete vtedy, kedy to potrebujete vy. Vaše kancelárske priestory využívate 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Súčasťou komplexu je aj recepcia a non-stop strážna služba s bezpečnostným kamerovým systémom.

Krása priestoru

Kancelárske priestory v PROXENTA Offices sú výnimočné denným svetlom, prirodzeným vetraním, vysokými stropmi, veľkolepými výhľadmi, súkromím.

Kvalitné materiály

Bezpečie od ruchu veľkomesta sme zabezpečili otvárateľnými osemkomorovými oknami s trojitým sklom a prerušeným tepelným mostom. Okná sú vybavené elektricky ovládanými exteriérovými hliníkovými žalúziami. Priestory majú predprípravu na optiku, rekuperáciu, vykurovanie a klimatizáciu, zdvojenú podlahu pre štruktúrovanú kabeláž.

A bonus navyše. V rovnakej budove môžete aj bývať.  Viac informácií o posledných voľných bytoch v PROXENTA Residence nájdete tu >

Príďte sa presvedčiť sami a dohodnite si obhliadku s naším kolegom:

Roman Hudák: +421 917 361 077, roman.hudak@proxenta.sk.

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!