Prehliadka komplexu Tabáň v Nitre

Polyfunkčný objekt Tabáň V Nitre je od marca právoplatne skolaudovaný. K novým majiteľom sa tak postupne dostávajú byty v najväčšom rezidenčnom komplexe v centre krajského mesta, za ktorého výstavbou stojí investičná skupina Proxenta.

Tabáň do samotného srdca Nitry priniesol sedem nadzemných a dve podzemné podlažia. Komplex tvorí 264 nových bytov a apartmánov, 28 obchodných priestorov a 359 parkovacích miest. Aj vďaka novým obyvateľom bytov sa do centra Nitry vráti pravý mestský život. 

Na prehliadku komplexu Tabáň  prišiel aj zástupca redakcie portálu Nitralive, Michal Šimonek, ktorý si podrobne prezrel priestory rezidenčného komplexu a priniesol obsiahlu fotoreportáž z najmodernejšieho bývania v Nitre. Vďaka jeho reportáži môže nahliadnuť do interiéru komplexu Tabáň aj vy.

Fotoreportáž Nitralive >

Ďakujeme za návštevu!

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!