BLoKK
Bratislava I, Vysoká

Po rekonštrukcii pôvodnej kancelárskej budovy v absolútnom centre Bratislavy vznikne 37 apartmánov určených na predaj. Súčasne tu vznikne priestor aj pre niekoľko menších prevádzok, ktoré vhodne doplnia funkciu bývania.

Po rekonštrukcii pôvodnej kancelárskej budovy na nároží ulíc Vysoká a Námestie 1.mája vznikne 37 apartmánov určených na predaj. Z nich takmer polovica bude dvojizbových, ale nachádzať sa tu bude aj 11 trojizbových apartmánov, 8 jednoizbových a 1 päťizbový apartmán. Súčasne tu vznikne priestor aj pre niekoľko menších prevádzok, ktoré vhodne doplnia funkciu bývania. Pri rekonštrukcii sa nebude zásadným spôsobom meniť vzhľad budovy, zmení sa iba funkcia.

Najatraktívnejšou časťou celého objektu je vnútorné átrium, ktoré bude plynulo prepojené s obchodnými prevádzkami a prístupné cez dve pasáže. V átriu vznikne atraktívny priestor s niekoľkými vzrastlými stromami, zeleňou a oddychovou zónou.

Rekonštrukcia bola zahájená koncom roka 2020 s plánovaným termínom dokončenia v lete 2021.

Typ projektu: Rekonštrukcia kancelárskej budovy

Lokalita: Bratislava I, Vysoká ul. 9

Stav: Prebiehajúci projekt

Web: www.blokk.sk

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!