Administratívna budova Vysoká
Bratislava I, Vysoká

Administratívna budova určená na dlhodobý prenájom sa nachádza
na ulici Vysoká 7-9 v bratislavskom Starom Meste. Strategická poloha priamo v centre hlavného mesta s vynikajúcou dostupnosťou
a bezproblémovým parkovaním je to najlepšie, čím môžeme v rámci dlhodobého prenájmu na trhu s nehnuteľnosťami disponovať.

Kombinácia kompletnej občianskej vybavenosti v bezprostrednom okolí, vysoký pohyb osôb v lokalite, vynikajúca dostupnosť všetkých druhov dopravy rovnako ako aj napojenie na hlavné dopravné ťahy a diaľničný obchvat, ponúka širokú škálu možností využitia týchto lukratívnych priestorov.
Budova má tri podzemné a šesť nadzemných podlaží. Celková plocha na prenájom je 3477 m2. Na troch podzemných podlažiach je spolu celkovo 42 parkovacích miest. V strede budovy sa nachádza átrium, vďaka ktorému je budova dostatočne presvetlená. K dispozícii sú aj priestory vhodné na veľký archív. Budova je určená na dlhodobý prenájom stabilnému nájomcovi.

Typ projektu: Administratívna budova na dlhodobý prenájom

Lokalita: Bratislava I, Vysoká ulica 7-9

Stav: Prenajíma sa

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac