Tabáň
Nitra, centrum

Rozsiahly polyfunkčný projekt vo výnimočnej lokalite prinesie do centra Nitry 264 bytov a apartmánov, vrátane niekoľkých mezonetov. V parteri objektu vznikne priestor pre 28 obchodných prevádzok.

Výstavba projektu Tabáň v centre Nitry sa začala v septembri 2018 a stavebné práce boli ukončené koncom roka 2020. V súčasnosti prebieha kolaudácia jednotlivých budov aj priľahlých cestných komunikácií.

Polyfunkčný komplex Tabáň patrí k najväčším realitným projektom v novodobej histórií Nitry. V rámci komplexu vznikne spolu 264 bytov a apartmánov rôznych výmer a dispozícií, vrátane niekoľkých mezonetov. Väčšina jednotiek disponuje balkónom alebo lodžiou, tie na najvyšších ustúpených poschodiach aj rozľahlými terasami. V parteri vznikne priestor aj pre 28 obchodných prevádzok. Súčasťou projektu je aj viacúrovňové podzemné parkovisko. Na dvoch podzemných podlažiach je pre majiteľov a návštevníkov objektu pripravených spolu 363 parkovacích miest.

Vizualizácia je čisto ilustračná a nemusí predstavovať finálnu podobu projektu tak, ako bude schválený a realizovaný.

Typ projektu: Výstavba bytov a obchodných priestorov

Lokalita: Nitra, centrum

Stav: Prebiehajúci projekt

Web: www.rezidenciataban.sk

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!