Healthy Food Supplements, Galanta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Významným pilierom projektového portfólia Proxenty je potravinársky sektor. V našom závode v Galante vyvíjame a vyrábame vysoko kvalitné, nutrične a funkčne vyvážené tyčinky pre rôzne značky a influencerov. Ponúkame profesionálny prístup pri hľadaní chutného riešenia na mieru a produkciu na vysokej technologickej a hygienickej úrovni. Prevedieme vás krok za krokom na ceste vašej značky na spotrebiteľský trh.

Tyčinky rôznych príchutí a zloženia, ktoré opúšťajú náš výrobný závod, sa stávajú každodennou súčasťou zdravého životného štýlu, či obľúbenou pochúťkou detí. Ponúkajú špičkovú textúru, lahodnú chuť a vyvážené výživové zloženie.
Kombinácia najmodernejších technológií so skúsenosťami našich odborníkov z oblasti vývoja, výroby a kreatívnych riešení, ako aj úzka spolupráca s výživovými poradcami, nám umožňuje navrhovať široké možnosti realizácií produktov od ich vývoja až po výrobu a distribúciu.

Typ projektu: Potravinárska výroba

Lokalita: Slovensko

Stav: Prebiehajúci projekt

Web: www.hfs-slovakia.com

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac