Healthy Food Supplements, Galanta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výrobný závod v Galante realizuje výrobu vysoko kvalitných, nutrične a funkčne vyvážených tyčiniek pre rôzne privátne značky. Kombinácia najmodernejších technológií so skúsenosťami odborníkov z oblasti vývoja, výroby a kreatívnych riešení, ako aj úzka spolupráca s výživovými poradcami, umožňuje navrhovať široké možnosti realizácií produktov od ich vývoja až po výrobu a distribúciu.

Produkcia závodu je zabezpečená na vysokej technologickej a hygienickej úrovni. Kontinuálna výrobná linka zohľadňuje najmodernejšie štandardy pre potravinársku výrobu. Pozostáva zo všetkých potrebných súčastí zabezpečujúcich kontinuálnu výrobu tyčiniek, vrátane možnosti obaľovania tyčiniek do čokolády alebo tukových poliev. Baliace stroje balia hotové výrobky do plne potlačiteľných dvoj – alebo trojvrstvových obalov. Do výrobnej linky je integrovaný aj hmotnostný a röntgenový detektor, určený na kontrolu hotových výrobkov.

Výrobná hala bola postavená v roku 2017 a spĺňa prísne potravinárske kritériá. Je plne klimatizovaná a okrem výroby zahŕňa aj administratívne a prezentačné priestory.

Typ projektu: Potravinárska výroba

Lokalita: Slovensko

Stav: Prebiehajúci projekt

Web: www.hfs-slovakia.com

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!