Plus JEDEN DEŇ: Biochemik Szalay: Strava ovplyvňuje našu imunitu, náladu aj pohodu

Aký má vplyv na naše zdravie a celkovú pohodu to, čo jeme? Naozaj potrebujeme vitamíny z lekárne? Čo okrem stravy rozhoduje o našej imunite a nálade? Na otázky denníka Plus JEDEN DEŇ odpovedal biochemik Peter Szalay, spoluautor receptúry tyčinky Záchranka.

Súčasné pandemické obdobie je náročné pre nás všetkých. Veď zdravie máme len jedno. Treba preto čo najviac posilňovať imunitu. Klinický biochemik Peter Szalay, spoluautor receptúry tyčinky Záchranka, upozorňuje na dôležitosť stravy pre imunitu. Receptúru tyčinky Záchranka preto obohatil práve o zložky, ktoré napomáhajú chrániť organizmus počas náročného obdobia vyžadujúceho vysoké nasadenie a spôsobujúceho nadmerný stres. „Črevo a mozog sú veľmi priamočiaro spojené,“ hovorí Peter Szalay. A k správnej strave odporúča prechádzky a smiech.

Biochemik Peter Szalay, spoluautor receptúry tyčinky Záchranka

Celý rozhovor s biochemikom Petrom Szalayom, ktorý vyšiel v denníku Plus JEDEN DEŇ si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!