V PROXENTA Residence je voľných už len asi polovica bytov

Za veľkým záujmom o projekt sa okrem vysokého štandardu a kvality prevedenia stavby skrýva hlavne atraktívna poloha projektu na Račianskom mýte v bratislavskom Starom meste.

Nadštandardné bývanie v PROXENTA Residence je určené najmä pre aktívnych ľudí, ktorí uprednostňujú mestský dynamický spôsob života a sú zvyknutí na vysoké pracovné tempo a pestrý život aj mimo práce.

Veľkou pridanou hodnotou projektu je unikátny, plne automatizovaný parkovací systém, prvý svojho druhu na Slovensku, s kapacitou 138 parkovacích miest a so štyrmi príjazdovými a odjazdovými zakladacími bránami.

V budove bude okrem 64 bytov a apartmánov s veľkosťou od 46,82 do 62,04 m2 aj cca 1800 m2 administratívnych priestorov, z ktorých časť si Proxenta vyhradila pre svoje budúce sídlo.

Viac informácií o projekte a o tom, ktoré z bytov a apartmánov sú ešte voľné, nájdete na www.proxentaresidence.sk.

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!