Pri popoludňajšom čaji splníme svoj sľub

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Na seminári v hoteli Devín sme v septembri minulého roka prisľúbili klientom, že na prelome rokov znova otvoríme tému nášho nového projektu v sektore potravinárstva. Dlho sme museli početné otázky klientov nechávať nezodpovedané, ale prelom rokov je tu a my prinášame podrobnejšie informácie.

Projekt budeme prezentovať 12. marca 2015 na popoludňajšom posedení s klientmi. Stretneme sa opäť v bratislavskom hoteli Devín, kde sme sa veľmi dobre cítili už na jeseň.

Program sa tentoraz bude niesť v duchu popoludňajšej pohody a spríjemní ho profesionálna ochutnávka čajov. Pri kvalitnom nápoji sa klienti dozvedia od majiteľa skupiny Pavla Kožíka, kam sa PROXENTA posunula za ostatných 6 mesiacov a čo nového prináša na najbližšie obdobie.

O podrobnostiach tohto podujatia budeme ďalej informovať.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!