Pozvánka: PROXENTA Jazz Night

Priestory bratislavskej galérie Design Factory sa už po desiatykrát premenia na jazzové kráľovstvo. Investičná skupina Proxenta sa stala hrdým partnerom‚ hudobného sviatku Jazz Night. Už 2. októbra 2020 zaznie to najlepšie, čo súčasná jazzová scéna ponúka. Unikátny koncert odohrajú známe kapely ako Hot Pants Road Club či El Jay Sax. A mnohí ďalší úžasní hostia. Tím Proxenty si takúto akciu nenechá ujsť a veríme, že ani vy. Pripravili sme si pre vás náš špeciálny „Drink X“ s originálnou receptúrou. Okrem výnimočného  koncertu je pre vás pripravená chillout zóna, dobré jedlo, veľký výber drinkov a zábava do rána. A kto vie, možno nájdeme aj kráľovnú a kráľa večera. Na záver si vychutnáme tradičné kakao a croiassant o piatej. Ráno.

Jubilejný X. ročník prinesie nezabudnuteľný jazzový zážitok s mnohými atrakciami, ktorý si nemôžete nechať ujsť.Ak s nami chcete prežiť tento neopakovateľný večer, máme pre vás špeciálnu limitovanú ponuku.

Vstupenky v predpredaji za zvýhodnenú cenu 15 eur. 

Tešíme sa na vás priatelia!

PROXENTA Jazz Night vol. 10

Piatok, 2.10.2020 o 20.00

Design factory Bottova 2, 811 09 Bratislava

warm up
DJ C.O.D.E.

SEMATAM /SK
Glenda And The Boys /CU/SK
Hot Pants Road Club /AT

Afterparty
ANDREA FIORINO & EL JAY /CZ/

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac