Osobnosti pre HN: Pavol Kožík – Nepoctivosť je drahý špás

Ekonomický denník Hospodárske noviny zaradil Proxentu do rubriky Biznisové štvrtky. Generálny riaditeľ a majiteľ skupiny Proxenta, Pavol Kožík, sa pravidelne bude vyjadrovať k aktuálnym témam biznisu na názorovej strane. Začal už tento štvrtok, keď napísal komentár o aktuálnej situácii na trhu vzhľadom na problémy konkurenčnej investičnej skupiny.

Nepoctivosť je drahý špás

Možnosť pravidelne prispievať na najčítanejšiu názorovú stranu je pre Proxentu pocta. „Biznis je tvrdý učiteľ. Ak hráte nepoctivo, je takmer isté, že skôr alebo neskôr na to doplatíte. Vo svete investícii to platí dvojnásobne,“ píše v komentári Pavol Kožík. V texte zdôrazňuje, že strata dobrého mena spoločnosti je veľký problém, ale aj dôležitosť preverovania si informácií a čítania kvalitných médií. Aj ďalšie komentáre sa budú niesť v duchu otvorenosti a transparentnosti o svete biznisu.

Komentár Pavla Kožíka zo dňa 9. júna 2020 nájdete tu >

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!