Náš brokerský tím rastie – profesionálne, aj počtom

Tento piatok sa v PROXENTE ponesie v duchu kariérneho rastu. Brokeri, ktorí splnili firmou stanovené podmienky a postúpili v kariérnom rebríčku o stupienok vyššie, za účasti svojich manažérov potvrdia svoju novú pozíciu absolvovaním skúšky pred komisiou zloženou z majiteľa skupiny Pavla Kožíka, člena správnej rady zodpovedného za finančné sprostredkovanie a vedúceho zamestnanca zodpovedného za finančné sprostredkovanie. Takzvaná brokerská skúška pozostáva z teoretickej aj praktickej časti a preverí pripravenosť brokerov poskytovať klientom odbornú starostlivosť na vysokej profesionálnej úrovni. Absolventi budú musieť preukázať vysoký štandard v znalosti zákona, v komunikácii s klientmi, v poskytovaní investičných služieb, v dodržiavaní zákonom a spoločnosťou vyžadovaných pracovných postupov a poskytovaní kvalitných informácií klientom. Brokerskú skúšku absolvuje broker v PROXENTE niekoľkokrát za svoju kariéru, vždy pri postupe na vyššiu pozíciu (juniorbroker, broker, seniorbroker). Momentálne v spoločnosti pôsobí šesť brokerov na seniorskej pozícii, traja brokeri a dvaja juniorbokeri. Ďalší traja pracovníci sa pripravujú na postup na juniorskú brokerskú pozíciu. V rámci prvého kvartálu 2015 PROXENTA otvorí znova možnosť aj pre nových uchádzačov doplniť rady v rámci nášho tímu. Konečný maximálny počet brokerov v Bratislavskej kancelárii je stanovený na čísle dvadsať.

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!