Majiteľ skupiny Pavol Kožík – PROXENTA opäť vypláca klientom výnosy

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Tak ako minulý rok o takomto čase, aj tento rok sa 15. február v PROXENTE spája s výplatou výnosov z našich dlhopisov. Našim klientom vyplácame každoročný fixný výnos 7,5% z investovanej sumy.

Tým, ktorí do dlhopisov zainvestovali najčastejšie volenú sumu 30 000 Eur, tak na účet pribudne 2 250 Eur. Keďže dlhopisy sú emitované v Českej republike, PROXENTA na ne neuplatňuje zrážkovú daň a klientom ich zasiela nezdanené. Je potom na každom klientovi, aby si výnosy z dlhopisov zahrnul do vlastného daňového priznania. Finančné prostriedky, ktoré klienti zainvestovali do dlhopisov skupiny PROXENTA, sa v priebehu roka zhodnocovali v investičných projektoch, ktoré skupina realizuje na Slovensku.

Tento rok skupina realizovala zisk najmä z exitu prvej fázy realitného projektu Dúhové bývanie v Nitre na sídlisku Čermáň, kde v priebehu trištvrte roka dokázala bez väčších problémov predať všetky vystavané byty. V roku 2015 to bude druhá fáza úspešného projektu Dúhové bývanie v Nitre, rezidenčný projekt na Jozefskej ulici v Bratislave a tiež projekt nájomného bývania, ktorý sa bude realizovať v spolupráci s mestskou časťou Bratislava – Staré mesto na rohu ulíc Dobšinského – Palárikova v Bratislave.
Výstavba všetkých troch projektov sa začne hneď, ako to dovolí jarné počasie a kolaudácie sa budú realizovať na jeseň roku 2015.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!