Klientský seminár 2014

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Potenciálni investori, ktorí neboli doposiaľ s PROXENTOU v komunikácii a neboli pozvaní svojim osobným brokerom z PROXENTY na KLIENTSKÝ SEMINÁR 2014 , ale ktorí by sa chceli dozvedieť viac o produktoch s fixným výnosom až do 10%, sa môžu prihlásiť na adrese info@proxenta.sk. Budeme vás radi kontaktovať. Je tradíciou finančnej skupiny PROXENTA robiť na jeseň pre svojich klientov a priateľov podujatie, na ktorom sa môžu stretnúť a dozvedieť sa, čo nového má pre nich PROXENTA prichystané na najbližšie obdobie. Tento rok sa stretneme 25.9.2014 od 15.00 v hoteli Devín v Bratislave. V rámci programu prebehne odborná časť a spoločenská časť večera. V odbornej časti prinesieme informácie o prítomnosti a budúcnosti skupiny PROXENTA a o aktuálnych dostupných produktoch na obdobie do konca roka 2014. Potom sa už budeme venovať spoločenskému programu, do ktorého patrí večera, ochutnávka vína, živá hudba a malá módna prehliadka.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!