Čoraz viac finančných sprostredkovateľov zaraďuje do svojho portfólia produktov skupiny PROXENTA

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Medzi slovenskými finančnými sprostredkovateľmi v ostatnom čase rastie záujem o sektor kapitálového trhu. Aj takí finanční agenti, ktorí doposiaľ klientom sprostredkovali len produkty v sektore poistenia alebo zaistenia, prijímania vkladov, poskytovania úverov alebo dôchodkového sporenia, rozširujú svoje služby. Dôvodom je nový trend – poskytnúť klientovi komplexné služby. Z tohto dôvodu aj obchodník s cennými papiermi PROXENTA Finance, o.c.p., a.s. začal rozvíjať spoluprácu so slovenskými samostatnými finančnými agentmi, ktorí svojim klientom sprostredkujú produkty finančnej skupiny PROXENTA, najčastejšie dlhopisy s fixným ročným výnosom 7,5%. V tejto súvislosti PROXENTA začala spolupracujúce spoločnosti školiť a nadviazala s nimi úzky pracovný kontakt. Prvé výsledky takejto spolupráce sú veľmi sľubné a možno očakávať spokojnosť na všetkých stranách, vrátane klienta.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!