Druhé číslo magazínu „X“ je už na ceste k vám

Je to neuveriteľné, ale už je to viac ako rok, čo sme na oslave nášho desiateho výročia predstavili s hrdosťou prvé číslo nášho magazínu „X“. A hoci sme mali v pláne vydať ďalšie číslo už o šesť mesiacov, nakoniec sa nám to podarilo až teraz. Napriek tomu máme z neho veľkú radosť a veríme, že rovnako sa bude páčiť aj vám.

Na titulke druhého vydania magazínu „X“ zažiarila čerstvo skolaudovaná PROXENTA Residence, ktorá sa stala novým reprezentatívnym sídlom skupiny Proxenta.

Druhé číslo prináša aj pohľad Pavla Kožíka, majiteľa a generálneho riaditeľa Proxenty, na aktuálnu situáciu na trhu. V posledných mesiacoch ním otriasa nielen pandémia koronavírusu, ale aj medializované problémy konkurenčnej investičnej skupiny. Dozviete sa tiež, ako sa Proxenta vyrovnáva s aktuálnou krízou a čo je nové v jednotlivých projektoch. Okrem toho máme pre vás pripravených množstvo zaujímavých rozhovorov s našimi odborníkmi, ale aj s externými spolupracovníkmi a predstavíme vám aj nový charitatívny projekt Proxenty, ktorý odštartovala práve pandémia.

V najbližších dňoch budeme magazín postupne distribuovať našim investičným klientom. Pokiaľ medzi nich zatiaľ nepatríte a chceli by ste sa o Proxente dozvedieť viac, radi vám magazín pošleme. Stačí, ak nám napíšete na adresu: redakcia@proxenta.sk a už o niekoľko dní si magazín nájdete vo svojej poštovej schránke.

Pri tejto príležitosti sme zároveň kompletne sprístupnili prvé číslo magazínu „X“ v digitálnej podobe. Nech sa páči, nahliadnite! 

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!