Proxenta organizuje prvé online investičné fórum

Unikátna príležitosť nazrieť do investičného sveta aj pre širokú verejnosť

Veľa sa hovorí a píše o tom, aké dôležité je peniaze investovať. Už menej sa vie o tom, čo sa s investovanými peniazmi následne deje. Ako to, že ich hodnota narastá? A ako si vybrať vhodného partnera, ktorému zveríte svoj majetok? Investičná skupina Proxenta po prvýkrát umožní aj širokej verejnosti prostredníctvom online Investičného fóra PROXENTA 2021 zistiť, ako s peniazmi investorov narába a v akých projektoch ich zhodnocuje.

Počas online vysielania sa vám naživo prihovorí majiteľ a generálny riaditeľ skupiny Proxenta Pavol Kožík, ktorý zhodnotí uplynulý rok z pohľadu investičnej skupiny Proxenta a predstaví plány na nadchádzajúce obdobie. Dozviete sa tiež všetko o projektoch skupiny, v ktorých zhodnocuje investície klientov a aj o investičných príležitostiach, ktoré sú určené širokému spektru investorov. Súčasťou programu bude aj diskusia, do ktorej sa budete môcť zapojiť prostredníctvom jednoduchej aplikácie.  

Online fórum o investovaní je určené nielen pre klientov a partnerov skupiny, ale pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o investovanie a hľadajú také investície, ktoré prinášajú vyššie zhodnotenie, ako tradičné bankové produkty.

Online investičné fórum sa uskutoční
vo štvrtok, 21. októbra o 14:00.

Priamy prenos môžete sledovať na tomto odkaze >

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!