Na ASB GALA získala Proxenta ocenenie Developer roka v segmente rezidencie

Ďalší úspech pre investičnú skupinu Proxenta. Na slávnostnom odovzdávaní ocenení ASB GALA, ktoré sa konalo v utorok, získala Proxenta ocenenie Developer roka. Proxenta zvíťazila v hlasovaní čitateľov prestížneho magazínu ASB (Architektúra, Stavebníctvo, Biznis), keď získala najviac hlasov spomedzi všetkých nominovaných spoločností. Cenu za Proxentu počas slávnostného galavečera prevzal generálny riaditeľ investičnej skupiny Pavol Kožík. 

„V ankete sme sa ocitli po prvýkrát a vôbec som nečakal, že by sme mohli zvíťaziť. Vďačíme za to poctivej 12-ročnej práci. Chcem poďakovať celému tímu Proxenty a hlavne jeho developerskej časti. Táto cena je výsledkom snaženia a práce viacerých oddelení a veľkým zadosťučinením pre mnoho ľudí v našej firme. Pri našich developerských aktivitách sa sústreďujeme najmä na bratislavské Staré Mesto, čo je skutočne neľahká misia. Držte nám prosím palce a my sa vám pokúsime odvďačiť ďalšími krásnymi stavbami,” povedal pri preberaní ceny Pavol Kožík. 

Proxenta získala ocenenie Developer roka podľa asb.sk (Zdroj: ASB, Miro Pochyba)
Pavol Kožík pri preberaní ocenenia (Zdroj: ASB, Miro Pochyba)
Cenu za Proxentu prevzal generálny riaditeľ Pavol Kožík (Zdroj: ASB, Miro Pochyba)
Ďakovná reč Pavla Kožíka (Zdroj: ASB, Miro Pochyba)

Investičná skupina Proxenta sa medzi nominované spoločnosti v segmente rezidencie prebojovala s projektom Tabáň, ktorý vyrástol v centre Nitry. Na realitný trh tohto krajského mesta priniesol Tabáň 264 nových bytov a apartmánov, vďaka čomu sa stal najväčším rezidenčným komplexom v novodobej histórii Nitry. Kolaudácii objektu v marci tohto roka predchádzali tri roky príprav a dva roky samotnej výstavby.  

O súťaži

ASB GALA každoročne oceňuje spoločnosti a osobnosti, ktoré sú prínosom pre slovenské stavebníctvo a architektúru. Po predchádzajúcom ročníku, ktorý sa v dôsledku protiepidemických opatrení konal bez účasti divákov, prebehol 5. ročník ocenení ASB GALA už tradične pred plným hľadiskom. Ocenených bolo spolu 10 spoločností a 3 osobnosti.

Zástupcovia ocenených spoločností a ocenené osobnosti ASB GALA 2021 (Zdroj: ASB, Miro Pochyba)

  

Hľadáte bezpečné zhodnotenie úspor, alebo ste skúsený investor a rozmýšľate nad rozšírením portfólia? Ste na správnom mieste.

  PROXENTA Week

  Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

  Produktová zóna

  Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

  Chcem vedieť viac

  Do NOT follow this link or you will be banned from the site!