Články

Rezidencia Tabáň: Prvé parkovacie miesto k bytu za polovicu

Premýšľate nad novým bývaním alebo investíciou do výnimočného rezidenčného projektu? Investičná skupina PROXENTA finišuje výnimočný projekt Rezidencie Tabáň v srdci Nitry. Máme k dispozícii krásne byty pre tých, ktorí milujú výnimočné miesta s historickým príbehom, dostupnosťou  a nadštandardným pohodlím. Na predaj sú posledné byty pred kolaudáciou, ako bonus získate prvé parkovacie miesto za polovicu. V čom tkvie výnimočnosť nášho nitrianskeho rezidenčného […]

Prečítať si viac
Výstavba Rezidencie Tabáň napreduje podľa plánu

Prvé bloky našej rozsiahlej stavby Rezidencie Tabáň v Nitre sú tesne pred dokončením. Na posledných blokoch prebieha ukončovanie hrubej stavby a hrubá stavba všetkých blokov bude ukončená v súlade s plánom, v 2. kvartáli roku 2020. Ukončenie výstavby celého projektu je plánované na október 2020. Ako stavba vyzerá si pozrite v našom krátkom videu: Aktuálnu […]

Prečítať si viac
Výstavba Rezidencie Tabáň napreduje

Kým si budú môcť nový obyvatelia rezidencie Tabáň vychutnávať pohár vína na terase s takýmto výhľadom to ešte chvíľu potrvá. No progres, ktorý je zo dňa na deň viditeľnejší, nás napĺňa radosťou, že všetky stavebné práce napredujú tak, ako boli naplánované a stavba sa už každým dňom dvíha čoraz vyššie nad úroveň terénu.

Prečítať si viac
Aktuálna situácia na stavbe projektu Tabáň v Nitre

Výstavba v rukách odbornej a skúsenej stavebnej spoločnosti v kombinácii s využitím moderných stavebných technológií zabezpečujú, že stavebné práce na projekte Tabáň v Nitre napredujú v súlade s plánom výstavby.

Prečítať si viac
Tábáň má právoplatné stavebné povolenie

Stavebné povolenie projektu Tabáň nadobudlo dňa 10.09.2018 právoplatnosť. Developer Proxenta týmto posúva projekt do ďalšej fázy, ktorou je zahájenie stavebných prác. Práce by mali byť ukončené kolaudáciou vo štvrtom kvartáli roku 2020. Projekt medzi Nitranmi silno rezonuje a predpredaj, ktorý Proxenta spustila začiatkom leta ukázal, že o byty, apartmány aj obchodné priestory v Tabáni je veľký záujem

Prečítať si viac
Projekt Tabáň má novú webstránku a showroom

Tento týždeň spustila Proxenta novú webstránku nitrianskeho projektu Tabáň na adrese www.rezidenciataban.sk. Zároveň sme otvorili showroom, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti projektu – v areáli Piaristického kláštora v Nitre.

Prečítať si viac
Rezidenčný projekt Tabáň v centre Nitry spustil predpredaj za uvádzacie ceny

Investičná skupina Proxenta spustila predpredaj bytov a apartmánov v projekte Tabáň v centre Nitry. Polyfunkčný objekt ponúkne 258 bytov a apartmánov a tiež kancelárske a obchodné priestory. Kompletná ponuka bývania je pre najrýchlejších dostupná za špeciálne uvádzacie ceny.

Prečítať si viac
Nitriansky projekt Tabáň má právoplatné územné rozhodnutie

V našom nitrianskom projekte došlo k významnému posunu smerom k spusteniu výstavby a spusteniu predaja.

Prečítať si viac
Víťazom verejného hlasovania o názov nitrianskeho projektu sa stal Tabáň

Vyše tritisíc obyvateľov Nitry a okolia sa vo verejnej ankete vyjadrilo k názvu nášho projektu. Víťazom hlasovania sa stal Tabáň.

Prečítať si viac
Náš projekt v centre Nitry úspešne pokračuje archeologickým výskumom

Od marca prebieha v rámci nitrianskeho projektu archeologický výskum. Už máme prvé informácie o tom, čo odhalil.

Prečítať si viac

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac