Články

Polyfunkčný objekt Tabáň v centre Nitry je právoplatne skolaudovaný

19. marca 2021 vydalo mesto Nitra kolaudačné rozhodnutie, ktorým povolilo užívanie polyfunkčného komplexu Tabáň, za ktorým stojí investičná skupina Proxenta. Nadobudnutím právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia sa definitívne zavŕšila výstavba tohto objektu. Do portfólia skupiny Proxenta tak pribudol ďalší úspešný projekt.

Prečítať si viac
Nitrianske noviny: Nad bývalým kopcom vznikla nová ulica

V centre Nitry je nová ulica. Vedie medzi polyfunkčným centrom Tabáň a materskou školou. Prepája Palánok s Piaristickou ulicou. Nová ulica je pre autá obojsmerná, smerom k Piaristickej ulici sa zdvíha do mierneho svahu. Približne v jej strede je vjazd do podzemného parkoviska polyfunkčného centra.

Prečítať si viac
Najväčší bytový komplex v novodobej histórii Nitry mieri do finále

Polyfunkčný objekt Tabáň, ktorý prinesie do mesta pod Zoborom nové byty aj obchodné priestory, je pred dokončením. V súčasnosti prebieha kolaudácia jednotlivých budov aj priľahlých cestných komunikácií. Developer projektu, investičná skupina Proxenta, očakáva vydanie kolaudačného rozhodnutia v prvom kvartáli tohto roka.

Prečítať si viac
nitralive.sk: Chodník pred Tabáňou na Štúrovej otvorený pre verejnosť

Od 1. apríla 2019 bol chodník pred Tabáňou z bezpečnostných dôvodov uzatvorený. Od posledného novembrového dňa je však opäť otvorený pre verejnosť. Chodník je rozdelený na časť pre chodcov a časť pre cyklistov, od cesty oddeľuje cyklistov pás zelene.

Prečítať si viac
Rezidencia Tabáň: Prvé parkovacie miesto k bytu za polovicu

Premýšľate nad novým bývaním alebo investíciou do výnimočného rezidenčného projektu? Investičná skupina PROXENTA finišuje výnimočný projekt Rezidencie Tabáň v srdci Nitry. Máme k dispozícii krásne byty pre tých, ktorí milujú výnimočné miesta s historickým príbehom, dostupnosťou  a nadštandardným pohodlím. Na predaj sú posledné byty pred kolaudáciou, ako bonus získate prvé parkovacie miesto za polovicu. V čom tkvie výnimočnosť nášho nitrianskeho rezidenčného […]

Prečítať si viac
Výstavba Rezidencie Tabáň napreduje podľa plánu

Prvé bloky našej rozsiahlej stavby Rezidencie Tabáň v Nitre sú tesne pred dokončením. Na posledných blokoch prebieha ukončovanie hrubej stavby a hrubá stavba všetkých blokov bude ukončená v súlade s plánom, v 2. kvartáli roku 2020. Ukončenie výstavby celého projektu je plánované na október 2020. Ako stavba vyzerá si pozrite v našom krátkom videu: Aktuálnu […]

Prečítať si viac
Výstavba Rezidencie Tabáň napreduje

Kým si budú môcť nový obyvatelia rezidencie Tabáň vychutnávať pohár vína na terase s takýmto výhľadom to ešte chvíľu potrvá. No progres, ktorý je zo dňa na deň viditeľnejší, nás napĺňa radosťou, že všetky stavebné práce napredujú tak, ako boli naplánované a stavba sa už každým dňom dvíha čoraz vyššie nad úroveň terénu.

Prečítať si viac
Aktuálna situácia na stavbe projektu Tabáň v Nitre

Výstavba v rukách odbornej a skúsenej stavebnej spoločnosti v kombinácii s využitím moderných stavebných technológií zabezpečujú, že stavebné práce na projekte Tabáň v Nitre napredujú v súlade s plánom výstavby.

Prečítať si viac
Tábáň má právoplatné stavebné povolenie

Stavebné povolenie projektu Tabáň nadobudlo dňa 10.09.2018 právoplatnosť. Developer Proxenta týmto posúva projekt do ďalšej fázy, ktorou je zahájenie stavebných prác. Práce by mali byť ukončené kolaudáciou vo štvrtom kvartáli roku 2020. Projekt medzi Nitranmi silno rezonuje a predpredaj, ktorý Proxenta spustila začiatkom leta ukázal, že o byty, apartmány aj obchodné priestory v Tabáni je veľký záujem

Prečítať si viac
Projekt Tabáň má novú webstránku a showroom

Tento týždeň spustila Proxenta novú webstránku nitrianskeho projektu Tabáň na adrese www.rezidenciataban.sk. Zároveň sme otvorili showroom, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti projektu – v areáli Piaristického kláštora v Nitre.

Prečítať si viac

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!