Články

TREND Prime: Akú Bratislavu by ste chceli vidieť v roku 2030? (anketa)

S touto otázkou oslovil Trend viacerých významných bratislavských architektov, developerov, predstaviteľov samosprávy aj záujmových združení. Medzi opýtanými bol aj Pavol Kožík, majiteľ a generálny riaditeľ skupiny Proxenta. Akú Bratislavu v architektonickej a urbanistickej oblasti by chcel v roku 2030 vidieť on?

Prečítať si viac
TREND Prime: Kto dnes stavia Bratislavu a kto je lídrom medzi najväčšími

Development v Bratislave vytvoril dostatočný priestor pre firmy a podnikateľov, ktorí v metropole videli príležitosť. Napriek tomu, že sa v niektorých častiach stretávajú novšie spoločnosti s tými etablovanými, bratislavskému developmentu dominuje niekoľko najväčších.

Prečítať si viac
noizz.sk: Slováci vymysleli super tyčinku pre ľudí v prvej línii, má unikátne benefity pre zdravie

Zdravotníci nachádzajúci sa v prvej línii boja proti koronavírusu sú často dlhé hodiny v overaloch, s rúškami a štítmi na tvári, pričom pomaly nemajú čas na návštevu toalety, nie ešte na pohodlný obed pozostávajúci z kompletného menu. Práve táto situácia bola inšpiráciou k vytvoreniu tyčinky, ktorá im poskytne všetky potrebné nutričné hodnoty a zároveň zlepší odolnosť organizmu voči vírusovým ochoreniam.

Prečítať si viac
Po kauze Arca sú investori na trhu obozretnejší, viac sa zaujímajú o informácie k dlhopisom

Po prepuknutí problémov skupiny Arca sú investori na trhu viac obozretní pri investovaní do podnikových dlhopisov. Podľa hovorcu Národnej banky Slovenska Petra Majera sa intenzívnejšie na túto oblasť pýtajú. Zároveň emitenti viac zvažujú financovanie týmto spôsobom.

Prečítať si viac

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!