Články

Novostavby.sk: Vila Biela, keď je extravaganciou práve jednoduchosť

“Vila Biela pripravovaná spoločnosťou Proxenta bude prekvapivým príspevkom vo výrazne sa transformujúcom staromestskom bloku v hlavnom meste. Návrh osobitej nehnuteľnosti poskytujúcej výhľady priamo do prezidentskej záhrady je dielom ateliéru Endorfine. Miesto realizácie sa nachádza na Banskobystrickej ulici, v tesnej blízkosti dvoch ďalších budov z portfólia Proxenty.” – píše Natália Mokoš Hulmanová, novostavby.sk Viac o tomto […]

Prečítať si viac
HN 26.5.2020: Slovenskú investíciu na Kube vírus neohrozil

Investičná skupina Proxenta podpísala s kubánskou vládou zmluvu o historicky najväčšej slovenskej potravinárskej investícii na Kube. Slováci budú vyrábať oblátky, sušienky, cereálie a cukríky a zásobovať nimi celý miestny trh, hovorí zakladateľ skupiny Pavol Kožík. 26.5.2020 ste si celý článok mohli prečítať v Hospodárskych novinách. Teraz už aj online tu».

Prečítať si viac
HN 28.01.2020: Korporátne dlhopisy. Báť sa ich či nie?

Prednedávnom ste mali možnosť si v Hospodárskych novinách prečítať ďalší zaujímavý rozhovor o investovaní s Renatou Domčekovou. Ak ste to nestihli, páči sa, prinášame ho pre vás aj tu. Národná banka Slovenska varuje investorov, aby boli opatrní pri investovaní do korporátnych dlhopisov. Prečo je to tak? Opýtali sme sa na to Renáty Domčekovej z investičnej skupiny Proxenta. Prečo NBS vydala varovanie pred korporátnymi […]

Prečítať si viac
Tábáň má právoplatné stavebné povolenie

Stavebné povolenie projektu Tabáň nadobudlo dňa 10.09.2018 právoplatnosť. Developer Proxenta týmto posúva projekt do ďalšej fázy, ktorou je zahájenie stavebných prác. Práce by mali byť ukončené kolaudáciou vo štvrtom kvartáli roku 2020. Projekt medzi Nitranmi silno rezonuje a predpredaj, ktorý Proxenta spustila začiatkom leta ukázal, že o byty, apartmány aj obchodné priestory v Tabáni je veľký záujem

Prečítať si viac
Rezidenčný projekt Tabáň v centre Nitry spustil predpredaj za uvádzacie ceny

Investičná skupina Proxenta spustila predpredaj bytov a apartmánov v projekte Tabáň v centre Nitry. Polyfunkčný objekt ponúkne 258 bytov a apartmánov a tiež kancelárske a obchodné priestory. Kompletná ponuka bývania je pre najrýchlejších dostupná za špeciálne uvádzacie ceny.

Prečítať si viac
Ošarpané budovy v centre mesta zmiznú. Nahradí ich Kesselbauer

Na Námestí 1. mája, v absolútnom centre Bratislavy, začne už onedlho vyrastať nový rezidenčný projekt Kesselbauer. Na ôsmich podlažiach ponúkne 130 dvoj- a trojizbových bytov a apartmánov s komfortnými dispozíciami a nadštandardným vnútorným vybavením. Súčasťou projektu je aj podzemná garáž pre viac ako 150 vozidiel. Developerom projektu je investičná skupina Proxenta, ktorá v tesnej blízkosti projektu skolaudovala v minulom roku rezidenčný projekt Weinhauer.

Prečítať si viac
Víťazom verejného hlasovania o názov nitrianskeho projektu sa stal Tabáň

Vyše tritisíc obyvateľov Nitry a okolia sa vo verejnej ankete vyjadrilo k názvu nášho projektu. Víťazom hlasovania sa stal Tabáň.

Prečítať si viac
Proxenta skolaudovala Weinhauer v centre Bratislavy

V centre Bratislavy pribudlo 29 nových bytov a šesť obchodných priestorov. V uplynulých dňoch totiž prebehla kolaudácia rezidencie Weinhauer, ktorej výstavba sa začala v júni 2015. Za projektom stojí investičná skupina Proxenta, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 2009 a realizuje projekty v oblasti real estate a potravinárstva v trhovej hodnote približne 120 miliónov eur.

Prečítať si viac
Predstavujeme Proxenta Residence na Račianskom mýte

Začne sa predpredaj bytov a administratívnych priestorov v Proxenta Residence na Račianskom mýte

Prečítať si viac
Druhá etapa výstavby Dúhové bývanie v Nitre bola skolaudovaná

Druhá etapa výstavby Dúhové bývanie v Nitre bola skolaudovaná. Celková investícia do projektu dosiahla 5 miliónov eur

Prečítať si viac

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac