Články

Nová tvár Slovníka investora je Martin Kubalík

Slovník investora, ktorý je pravidelnou súčasťou relácie Investujeme na TA3, dostal novú tvár. Po Renáte Domčekovej prebral štafetu finančný riaditeľ investičnej skupiny Proxenta Martin Kubalík. Divákov TA3 tak bude odteraz vzdelávať v otázkach investovania a priblíži im základné pojmy spojené s investíciami.   „Aktivity v oblasti finančného vzdelávania ma vždy zaujímali a bolo mojou ambíciou sa im venovať. Pri príchode do Proxenty to […]

Prečítať si viac
Riaditeľka predaja Renata Domčeková: Výnos zo zmeniek Proxenty je atraktívny, ale ich objem si prísne strážime

Článok nemá zhrnutie, pretože je chránený.

Prečítať si viac
Veronika Soósová: Medzi maklérom a klientom musí fungovať chémia

Ako Senior Investment Broker pôsobí Veronika Soósová v Proxente už takmer osem rokov. Hoci je jedna z najmladších v tíme, svoju pozíciu si dokázala obhájiť aj vďaka vytrvalosti a tvrdej práci. A poľaviť rozhodne neplánuje. Jej ambície do budúcnosti sú veľké a odhodlanie dosiahnuť ich ešte väčšie.

Prečítať si viac
Július Farkaš: Na náš tím sme hrdí a ponúkame šancu stať sa jeho súčasťou

Sales Manager Július Farkaš je v Proxente od začiatku. Prešiel si s firmou časy, keď začínala s projektom za dvestotisíc eur. O to viac je hrdý a váži si súčasnosť, keď sa investičná skupina Proxenta so svojimi projektami dostala na hodnotu 280 miliónov eur. Pýtali sme sa ho nielen to, ako funguje tím maklérov v Proxente, ale i to, ako po náročnej práci oddychuje.

Prečítať si viac
Lenka Siváková: Pri investovaní je kľúčový cieľ

Správny čas investovať je takmer vždy. Otázkou zostáva, do akého produktu vloží investor svoje prostriedky? Pre každého investora je totiž vhodný iný produkt. O tom, od čoho závisí voľba vhodného produktu pre konkrétneho investora, sme sa rozprávali s Lenkou Sivákovou, ktorá ako Senior Investment Broker spravuje v Proxente investičné portfóliá viac ako stovke klientov.

Prečítať si viac
Barbora Kramplová: S klientmi sme si budovali vzťahy 10 rokov. A vyplatilo sa!

"Pre klientov je dôležité, že investujeme do vecí, ktorých sa môžu reálne dotknúť," hovorí Barbora Kramplová, Senior Investment Broker. V Proxente pracuje už desať rokov. Za toto obdobie sa zmenila nielen Proxenta, ale aj jej klienti. Podľa Barbory ich dnes viac zaujíma, do akých projektov investuje Proxenta ich peniaze.

Prečítať si viac
Adriana Pukan Gallaiová: Proxenta si ma našla sama

Adriana Pukan Gallaiová pracuje v Proxente takmer desať rokov a pozícia brokerky je pre ňu ako stvorená. Aj keď je momentálne na rodičovskej dovolenke, ani počas nej nezaháľa. Hoci sa jej okolo nôh motá rozkošný synček Gregor, chvíľu na prácu si dokáže nájsť každý deň.

Prečítať si viac
Jozef Andrejčák: Konečne žijem svoj sen

"Marcel z malého mesta je tu, veľkomesto otvor náruč," pospevoval si Jozef Andrejčák, keď pred pár rokmi prišiel z východného Slovenska do Bratislavy. Mal devätnásť, veľké plány a prázdne vrecká. Dnes má 25, plní si sny aj vrecká. Uchytil sa v investičnej skupine Proxenta na pozícii Senior Investment Brokera a zdá sa, že je spokojný on aj zamestnávateľ. Zazvonil zvonec a ... nie, rozprávke nie je koniec. Tento príbeh iba začína.

Prečítať si viac
Roman Borčin: Ďakujem bankám, že nám posielajú klientov

On je prvý, komu zazvoní telefón, keď chce "obyčajný smrteľník" zhodnotiť svoje úspory. On je prvý, koho kontaktuje ostrieľaný investor, keď chce zveľadiť svoj majetok. Z pozície Senior Investment Brokera dokáže Roman Borčin naozaj fundovane poradiť každému klientovi a Proxente tak robí dobré meno už desať rokov.

Prečítať si viac
Renata Domčeková o Proxente: Je to miesto kde viem dýchať

S Pavlom Kožíkom, majiteľom spoločnosti Proxenta, ju spája dlhoročné priateľstvo. V študentských časoch spolu spriadali hviezdne plány do budúcnosti, no na najlacnejšiu pizzu sa museli zložiť. Boli "švorc". Takéto okamihy vytvárajú medzi ľuďmi celoživotné putá a inak to nebolo ani v tomto prípade. Renata Domčeková už dvanásť rokov pracuje po boku Pavla Kožíka. Z kamaráta sa stal šéf, ona jeho pravou rukou.

Prečítať si viac

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!