Články

Kesselbauer má právoplatné stavebné povolenie. Začala sa výstavba

Projekt Kesselbauer v historickom centre mesta získal 11. augusta 2020 právoplatné stavebné povolenie. Investičná skupina Proxenta v týchto dňoch začala výstavbu rezidenčného objektu, ktorý vyrastie v blízkostí Grasalkovičovho paláca. „Tento projekt je pre nás dôležitý a preto som rád, že po náročnom schvaľovacom procese môžeme začať s výstavbou,“ hovorí Pavol Kožík, generálny riaditeľ investičnej skupiny Proxenta. Obnova historickej fasády […]

Prečítať si viac
Výstavba projektu Kesselbauer sa začne už čoskoro

V lukratívnej časti Bratislavy, na Námestí 1. mája, začne už onedlho vyrastať nový rezidenčný projekt Kesselbauer. Asanácia pôvodného objektu je takmer ukončená a na pozemku momentálne prebiehajú prípravné práce. Ihneď po ich ukončení zahájime samotnú výstavbu.

Prečítať si viac
Na Kesselbaueri začínajú búracie práce

V týchto dňoch nadobúda právoplatnosť búracie povolenie v našom aktuálnom bratislavskom projekte. Na mieste starej budovy, ktorá je v dezolátnom stave a nebolo ju už možné zachrániť, vystavia Proxenta novú budovu s replikou historickej fasády starej pekárne.

Prečítať si viac
Ošarpané budovy v centre mesta zmiznú. Nahradí ich Kesselbauer

Na Námestí 1. mája, v absolútnom centre Bratislavy, začne už onedlho vyrastať nový rezidenčný projekt Kesselbauer. Na ôsmich podlažiach ponúkne 130 dvoj- a trojizbových bytov a apartmánov s komfortnými dispozíciami a nadštandardným vnútorným vybavením. Súčasťou projektu je aj podzemná garáž pre viac ako 150 vozidiel. Developerom projektu je investičná skupina Proxenta, ktorá v tesnej blízkosti projektu skolaudovala v minulom roku rezidenčný projekt Weinhauer.

Prečítať si viac
Spustili sme predpredaj bytov, apartmánov a obchodných priestorov v projekte Kesselbauer

Projekt ponúka 130 bytov a apartmánov v mimoriadne lukratívnej lokalite v blízkosti Prezidentskej záhrady v Bratislave.

Prečítať si viac
Staručká budova bude žiť ďalej v podobe Kesselbaueru

Ako vyzerá stará budova pekárne, na mieste ktorej vyrastie Kesselbauer?

Prečítať si viac

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!