Články

Druhé číslo magazínu „X“ je už na ceste k vám

Je to neuveriteľné, ale už je to viac ako rok, čo sme na oslave nášho desiateho výročia predstavili s hrdosťou prvé číslo nášho magazínu „X“. A hoci sme mali v pláne vydať ďalšie číslo už o šesť mesiacov, nakoniec sa nám to podarilo až teraz. Napriek tomu máme z neho veľkú radosť a veríme, že rovnako sa bude páčiť aj vám.

Prečítať si viac
Aký je postup, keď chcem investovať s Proxentou?

Ak chcete nakúpiť cenné papiere, ktoré vydáva skupina Proxenta, prvým krokom je podpísanie zmluvy o poskytovaní investičných služieb s obchodníkom s cennými papiermi PROXENTA Finance, o.c.p., a.s..

Prečítať si viac
AÚV zrozumiteľnou rečou

Suma potrebná na nákup dlhopisov sa počas roka každý deň mení. Prečo je to tak?

Prečítať si viac
Kedy si vybrať investíciu do zmeniek a kedy do dlhopisov?

Zmenky a dlhopisy sú v Proxente najpredávanejšími cennými papiermi a má ich vo svojom portfóliu takmer každý z našich klientov. V oboch prípadoch ide o dlhový cenný papier s fixne stanoveným výnosom, každý má však iné špecifiká a prednosti. Kedy si teda vybrať dlhopis a kedy zmenku?

Prečítať si viac
Aké poplatky sa spájajú s investíciou do zmeniek a dlhopisov?

Pri investovaní do zmeniek a dlhopisov vydaných v rámci skupiny Proxenta klient využíva služby obchodníka s cennými papiermi PROXENTA Finance, o.c.p., a.s., ktorý si za ne účtuje poplatky podľa platného cenníka investičných služieb, ktorý tvorí súčasť zmluvnej dokumentácie.

Prečítať si viac
Ako sa zdaňujú výnosy z dlhopisov a zmeniek?

Je potrebné ešte zdaniť výnos, ktorý mi príde z dlhopisov a zmeniek vydaných v rámci skupiny Proxenta?

Prečítať si viac

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!