Články

Do portfólia Proxenty pribudol developerský projekt na Šancovej ulici v Bratislave

Investičná skupina Proxenta získala do svojho portfólia ďalší developerský projekt. Tentokrát na Šancovej ulici v Bratislave v blízkosti bratislavskej Hlavnej stanice. Pozemok, na ktorom tento obytný komplex vyrastie patrí do časti Staré Mesto.  Nový developerský projekt tvorí uličnú čiaru pozdĺž Šancovej ulice, na priestore parkoviska a bývalých potravín a uzatvára tak v súčasnosti otvorený blok okolitých budov. […]

Prečítať si viac
Proxenta po prvýkrát medzi najväčšími slovenskými developermi

The Slovak Spectator zostavil rebríček najväčších developerov v kategóriách kancelárske projekty, bývanie, obchodné priestory a priemyselné nehnuteľnosti. Investičná skupina Proxenta sa v rebríčku najväčších rezidenčných developerov umiestnila na atraktívnom siedmom mieste. „Pandemický rok poznačil trh nedostatkom pracovníkov aj niektorých stavebných materiálov a významne ovplyvnil aj dĺžku povoľovacích konaní. Napriek tomu som veľmi rád, že sa nám práve v tomto období […]

Prečítať si viac
Social Awards Slovakia poznajú víťazov, Proxenta bola opäť pritom

Druhý ročník najväčšej ankety slovenského internetu Social Awards Slovakia pozná svojich víťazov. Počas sobotňajšieho galavečera, ktorý v priamom prenose vysielala TV Doma, spoznalo Slovensko najpopulárnejších influencerov. Partnerom ankety už druhý rok bola investičná skupina Proxenta.

Prečítať si viac
Tabáň, Nitra (Foto: ©Matej Hakár)
Investičná skupina Proxenta skolaudovala najväčší bytový komplex v novodobej histórii Nitry

Je to v poradí už druhý veľký realitný projekt za posledných päť mesiacov, ktorý skupina Proxenta dotiahla do úspešného konca. V novembri právoplatne skolaudovala budovu PROXENTA Residence na Račianskom Mýte v Bratislave.

Prečítať si viac
Všetko, čo potrebujete vedieť o investícii Proxenty na Kube

Medzi projektami investičnej skupiny Proxenta je jeden, ktorý je naozaj výnimočný. Ide o unikátnu investíciu na Kube s názvom Proxcor. A práve o tomto projekte informoval záujemcov počas live webináru generálny riaditeľ Proxenty Pavol Kožík spoločne s vicepreziedentom pre výrobu a predsedom predstavenstva Proxcoru Juanom Marcosom.

Prečítať si viac
Nová tvár Slovníka investora je Martin Kubalík

Slovník investora, ktorý je pravidelnou súčasťou relácie Investujeme na TA3, dostal novú tvár. Po Renáte Domčekovej prebral štafetu finančný riaditeľ investičnej skupiny Proxenta Martin Kubalík. Divákov TA3 tak bude odteraz vzdelávať v otázkach investovania a priblíži im základné pojmy spojené s investíciami.   „Aktivity v oblasti finančného vzdelávania ma vždy zaujímali a bolo mojou ambíciou sa im venovať. Pri príchode do Proxenty to […]

Prečítať si viac
Pavol Kožík na konferencii HN: Realitná bublina neexistuje

Generálny riaditeľ investičnej skupiny Proxenta Pavol Kožík bol hosťom konferencie Hospodárskych novín s názvom “Je správny čas investovať na realitnom trhu?”.

Prečítať si viac
Proxenta v centre diania. Kuba sa otvára slovenským investorom

Kuba sa nám mení pred očami. Po desaťročiach končí éra spojená s menom Castro a Kuba sa otvára svetu a investorom. Dôkazom toho je aj projekt továrne na výrobu cukroviniek na Kube investičnej skupiny Proxenta. Práve o ňom bude v utorok o 27. apríla o 18.00 na TA3 v relácii Investujeme informovať generálny riaditeľ Proxenty Pavol Kožík.

Prečítať si viac
Polyfunkčný objekt Tabáň v centre Nitry je právoplatne skolaudovaný

19. marca 2021 vydalo mesto Nitra kolaudačné rozhodnutie, ktorým povolilo užívanie polyfunkčného komplexu Tabáň, za ktorým stojí investičná skupina Proxenta. Nadobudnutím právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia sa definitívne zavŕšila výstavba tohto objektu. Do portfólia skupiny Proxenta tak pribudol ďalší úspešný projekt.

Prečítať si viac
Apartmány v tesnej blízkosti Prezidentského paláca sú už v predaji

Bratislava už niekoľko rokov zápasí s nedostatkom bytov. Ponuka je nízka a nové byty pribúdajú na trh len veľmi pomaly. Najkritickejšia situácia je v Starom Meste. Na masívnu výstavbu tu nie je priestor a situáciu komplikuje aj zastaraná legislatíva a zdĺhavé stavebné konania. Najnovší realitný projekt investičnej skupiny Proxenta je preto výnimočnou príležitosťou zaobstarať si nové bývanie v úplnom srdci hlavného mesta.

Prečítať si viac

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!