Články

Proxenta po druhýkrát partnerom Ceny profesora Petra Baláža

Už po druhýkrát udelila investičná skupina Proxenta v spolupráci s Obchodnou fakultou Ekonomickej univerzity v Bratislave Cenu profesora Petra Baláža. Ocenenie získali vybraní absolventi za obhájené diplomové práce zo študijného odboru Medzinárodný obchod. Úspešní absolventi si prevzali ocenenie priamo z rúk Pavla Kožíka, generálneho riaditeľa skupiny Proxenta, v sídle spoločnosti.

Prečítať si viac
Peniaze ochránite pred infláciou investovaním, Proxenta prichádza s novým produktom

Investičná skupina Proxenta úspešne zorganizovala prvé online Investičné fórum. Prostredníctvom tohto nového formátu predstavila Proxenta širokej verejnosti svoje portfólio investičných projektov. Verejnosť tak dostala unikátnu možnosť nazrieť do zákulisia fungovania celej skupiny a dozvedieť sa, ako Proxenta zveľaďuje finančné vklady klientov v konkrétnych projektoch.

Prečítať si viac
Proxenta organizuje prvé online investičné fórum

Veľa sa hovorí a píše o tom, aké dôležité je peniaze investovať. Už menej sa vie o tom, čo sa s investovanými peniazmi následne deje. Ako to, že ich hodnota narastá? A ako si vybrať vhodného partnera, ktorému zveríte svoj majetok? Investičná skupina Proxenta preto umožňuje po prvýkrát aj širokej verejnosti prostredníctvom online Investičného fóra zistiť, ako s peniazmi investorov narába a v akých projektoch ich zhodnocuje.

Prečítať si viac
Tretie vydanie magazínu X už v týchto dňoch vo vašich schránkach

Mnohé biznisy definujú jeseň ako hlavnú sezónu roka. Preto nie náhodou vychádza nové číslo nášho Magazínu X práve na začiatku tohto hektického obdobia. 100-stranové vydanie prináša množstvo zaujímavých tém, inšpiratívnych rozhovorov, ako aj rád a tipov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa vo svete investícií.

Prečítať si viac
Na ASB GALA získala Proxenta ocenenie Developer roka v segmente rezidencie

Ďalší úspech pre investičnú skupinu Proxenta. Na slávnostnom odovzdávaní ocenení ASB GALA, ktoré sa konalo v utorok, získala Proxenta ocenenie Developer roka. Cenu za Proxentu počas slávnostného galavečera prevzal generálny riaditeľ investičnej skupiny Pavol Kožík.

Prečítať si viac
Skupina Proxenta medzi nominovanými spoločnosťami v prestížnej súťaži ASB GALA 2021

Časopis ASB vyhlásil už 15. ročník súťaže ASB Gala 2021. Cieľom súťaže je vyzdvihnúť spoločnosti a osobnosti, ktoré sú prínosom pre slovenské stavebníctvo a architektúru, ale aj pre mestá a obce. Medzi nominované spoločnosti v kategórii ASB Developer roka v segmente rezidencie sa prebojovala aj investičná skupina Proxenta.

Prečítať si viac
Do portfólia Proxenty pribudol developerský projekt na Šancovej ulici v Bratislave

Investičná skupina Proxenta získala do svojho portfólia ďalší developerský projekt. Tentokrát na Šancovej ulici v Bratislave v blízkosti bratislavskej Hlavnej stanice. Pozemok, na ktorom tento obytný komplex vyrastie patrí do časti Staré Mesto.  Nový developerský projekt tvorí uličnú čiaru pozdĺž Šancovej ulice, na priestore parkoviska a bývalých potravín a uzatvára tak v súčasnosti otvorený blok okolitých budov. […]

Prečítať si viac
Proxenta po prvýkrát medzi najväčšími slovenskými developermi

The Slovak Spectator zostavil rebríček najväčších developerov v kategóriách kancelárske projekty, bývanie, obchodné priestory a priemyselné nehnuteľnosti. Investičná skupina Proxenta sa v rebríčku najväčších rezidenčných developerov umiestnila na atraktívnom siedmom mieste. „Pandemický rok poznačil trh nedostatkom pracovníkov aj niektorých stavebných materiálov a významne ovplyvnil aj dĺžku povoľovacích konaní. Napriek tomu som veľmi rád, že sa nám práve v tomto období […]

Prečítať si viac
Social Awards Slovakia poznajú víťazov, Proxenta bola opäť pritom

Druhý ročník najväčšej ankety slovenského internetu Social Awards Slovakia pozná svojich víťazov. Počas sobotňajšieho galavečera, ktorý v priamom prenose vysielala TV Doma, spoznalo Slovensko najpopulárnejších influencerov. Partnerom ankety už druhý rok bola investičná skupina Proxenta.

Prečítať si viac
Tabáň, Nitra (Foto: ©Matej Hakár)
Investičná skupina Proxenta skolaudovala najväčší bytový komplex v novodobej histórii Nitry

Je to v poradí už druhý veľký realitný projekt za posledných päť mesiacov, ktorý skupina Proxenta dotiahla do úspešného konca. V novembri právoplatne skolaudovala budovu PROXENTA Residence na Račianskom Mýte v Bratislave.

Prečítať si viac

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!