Články

Apartmány v tesnej blízkosti Prezidentského paláca sú už v predaji

Bratislava už niekoľko rokov zápasí s nedostatkom bytov. Ponuka je nízka a nové byty pribúdajú na trh len veľmi pomaly. Najkritickejšia situácia je v Starom Meste. Na masívnu výstavbu tu nie je priestor a situáciu komplikuje aj zastaraná legislatíva a zdĺhavé stavebné konania. Najnovší realitný projekt investičnej skupiny Proxenta je preto výnimočnou príležitosťou zaobstarať si nové bývanie v úplnom srdci hlavného mesta.

Prečítať si viac
Stovke slovenských investorov vyplatila Proxenta výnosy v objeme viac ako pol milióna eur

Investičná skupina Proxenta si plní svoje záväzky voči investorom. V týchto dňoch vyplatila ďalšiu emisiu dlhopisov, ktorá bola vydaná v objeme 5 miliónov eur. Okrem nej vyplatila k tomu istému termínu svojim klientom aj výnosy z rôznych ďalších emisií dlhopisov v objeme viac ako 600 tisíc eur.

Prečítať si viac
Proxenta Offices: Kancelárie, ktoré spájajú

V roku 2020 sa Proxenta presťahovala do nových priestorov, kde pre svojich zamestnancov pripravila dizajnovo prepracované kancelárie, ktoré ich motivujú k práci. Priestory sú zároveň navrhnuté tak, aby podporovali stretávanie sa a komunikáciu medzi zamestnancami a aj interakciu medzi jednotlivými tímami.

Prečítať si viac
Investičnej skupine Proxenta dôveruje najviac klientov od jej vzniku

Napriek zložitým udalostiam, ktoré v roku 2020 ovplyvnili investorskú scénu na Slovensku, zaznamenala skupina Proxenta ďalší nárast počtu klientov. Podľa Renaty Domčekovej, riaditeľky predaja investičných produktov, pribudlo v minulom roku skupine Proxenta najviac klientov vo vyše desaťročnej histórii firmy.

Prečítať si viac
Vo Vrbovciach s Proxentou na hrudi

Hoci žijeme neľahkú dobu, je práve teraz dôležité, aby sme si nezabudli pomáhať. V Proxente sme hrdí na to, že sme mohli pomôcť malým futbalistom z Vrboviec. Tým totiž chýbali dresy, v ktorých by mohli nastupovať na svoje zápasy.

Prečítať si viac
aktuality.sk: Nárasty a pády na investičnom trhu v roku 2020 (podcast)

Nárasty a pády. Aj to priniesol rok 2020 v oblasti investovania. Čomu sa darilo a kto naopak utrpel straty? Vypočujte si podcast NA TÉMU spravodajského portálu aktuality.sk. Hosťom moderátora Jerguša Holéczyho bol majiteľ a generálny riaditeľ skupiny Proxenta Pavol Kožík.

Prečítať si viac
Proxenta v roku 2020: 10 najdôležitejších udalostí roka

Koniec roka ponúka vždy výnimočnú príležitosť na chvíľu sa zastaviť a zhodnotiť uplynulých dvanásť mesiacov. Bilancovanie nám môže pomôcť lepšie si uvedomiť, čo všetko sa nám podarilo dosiahnuť a že rozhodne je na čom v nasledujúcom období stavať. Ak vás zaujíma, čo všetko sa v Proxente v roku 2020 udialo, prinášame malú rekapituláciu.

Prečítať si viac
Najlepší študenti z Ekonomickej univerzity po prvý raz získali Cenu profesora Baláža

Vôbec prvýkrát sa v tomto roku na Obchodnej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave udeľovala Cena profesora Petra Baláža za najlepšiu diplomovú prácu v oblasti medzinárodného obchodu. Cenu udelila investičná skupina Proxenta vybraným študentom za obhájené diplomové práce zo študijného odboru Medzinárodný obchod.

Prečítať si viac
Druhé číslo magazínu „X“ je už na ceste k vám

Je to neuveriteľné, ale už je to viac ako rok, čo sme na oslave nášho desiateho výročia predstavili s hrdosťou prvé číslo nášho magazínu „X“. A hoci sme mali v pláne vydať ďalšie číslo už o šesť mesiacov, nakoniec sa nám to podarilo až teraz. Napriek tomu máme z neho veľkú radosť a veríme, že rovnako sa bude páčiť aj vám.

Prečítať si viac
Pavol Kožík v Téme dňa na TA3 o bezpečnosti investovania na Slovensku

Majiteľ a generálny riaditeľ investičnej skupiny Proxenta Pavol Kožík v utorok vystúpil v diskusnej relácii Téma dňa na TA3. V hlavnom vysielacom čase diskutoval s riaditeľom odboru nad dohľadom nad kapitálovým trhom Národnej banky Slovenska Petrom Tkáčom. Témou relácie bola bezpečnosť investovania na slovenskom trhu a nedala sa obísť ani komplikovaná situácia vo finančnej skupine […]

Prečítať si viac

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!