Články

BLoKK v centre Bratislavy je pred dokončením. V ponuke posledné voľné apartmány

Prestavbou pôvodnej kancelárskej budovy na bývanie vzniklo 37 apartmánov so súčasnými parametrami a zaujímavými detailmi, ktoré im pridávajú na výnimočnosti.

Prečítať si viac
V centre Bratislavy je na predaj luxusný päťizbový apartmán. Pozrite sa, ako vyzerá

Ako navrhnúť veľkometrážny byt tak, aby potenciál jeho priestoru bol čo najlepšie využitý a aby byt súčasne pôsobil útulne a harmonicky? Dizajnérky z interiérového štúdia Molto Bello si posvietili na dennú časť päťizbového apartmánu, ktorý sa nachádza na najvyššom poschodí budovy v centre Bratislavy, v tesnej blízkosti Prezidentského paláca. Pozrite sa, ako môže vyzerať bývanie v tom najvyššom štandarde.

Prečítať si viac
Dokonalá premena: Z nevyužitých kancelárií štýlové bývanie

Premena starších priemyselných alebo kancelárskych budov na moderné bývanie je jednou z ciest rozvoja pre mesto. Myslí si to architekt Marián Pokrivčák z ateliéru 3M, ktorý má v portfóliu viaceré úspešné transformácie pôvodných budov na objekty s novou funkciou. Jedným z nich je aj projekt BLoKK, ktorý prináša do centra Bratislavy 37 štýlových apartmánov určených na predaj.

Prečítať si viac
V centre Bratislavy vznikajú apartmány určené na predaj

V absolútnom centre mesta, v bezprostrednej blízkosti Prezidentského paláca, už niekoľko týždňov prebieha rozsiahla premena kancelárskej budovy na apartmánové bývanie. Po kompletnej rekonštrukcii budovy tu vznikne 37 štýlových apartmánov, ktoré zaujmú originálnymi prvkami a netradičnými dispozíciami. Lukratívna poloha láka kupujúcich, rezervovaná alebo predaná je už polovica z nich.

Prečítať si viac
Podkrovný loft aj lodná kajuta. V centre Bratislavy vznikajú unikátne apartmány

Kancelárske budovy či továrenské priestory prebudované na byty sú logickým vyústením meniacich sa potrieb mesta a jeho obyvateľov. Aj v Bratislave v posledných rokoch vzniklo niekoľko unikátnych rezidenčných projektov v objektoch, ktoré predtým slúžili na administratívne či priemyselné účely. Jedným z nich je aj projekt BLoKK v absolútnom centre mesta.

Prečítať si viac
Namiesto kancelárií pribudnú v centre Bratislavy moderné apartmány

Vplyvom meniacich sa potrieb mesta a jeho obyvateľov strácajú mnohé budovy svoj pôvodný význam. Pod rukami šikovných architektov a developerov sa však môžu premeniť na budovy s novou funkciou. Príkladom môže byť aj pôvodne administratívna budova v absolútnom centre mesta, na nároží ulíc Vysoká a Nám. 1. mája. Po jej rekonštrukcii tu vznikne 37 unikátnych apartmánov.

Prečítať si viac
Apartmány v tesnej blízkosti Prezidentského paláca sú už v predaji

Bratislava už niekoľko rokov zápasí s nedostatkom bytov. Ponuka je nízka a nové byty pribúdajú na trh len veľmi pomaly. Najkritickejšia situácia je v Starom Meste. Na masívnu výstavbu tu nie je priestor a situáciu komplikuje aj zastaraná legislatíva a zdĺhavé stavebné konania. Najnovší realitný projekt investičnej skupiny Proxenta je preto výnimočnou príležitosťou zaobstarať si nové bývanie v úplnom srdci hlavného mesta.

Prečítať si viac

PROXENTA Week

Prihláste sa na odber noviniek raz týždenne do e-mailovej schránky

Produktová zóna

Po jednoduchej registrácii nájdete na podstránke klubu podrobné informácie o produktoch, produktové kalkulačky a dokumenty na striahnutie.

Chcem vedieť viac

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!